Jaluzili Cam Bölme Sistemleri

Küreselleşme ile birlikte hızlı bir gelişim ve değişim süreci yaşıyoruz.Geleneksel yöntemler artık eskisi kadar rağbet görmüyor.

Dinamikleşen ticari yaşam, çalışma ortamlarının mimari yapısını da, aynı dinamizme ayak uydurmaya zorlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında, ofis tasarımlarında, kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik anlamda duvar yerine, Cam Bölme  Sistemleri kullanmak artık lüks olmaktan çok ihtiyaç haline gelmiştir.

Demonte olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan Cam bölme  sistemleri, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler.  Cam Bölme Sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Alüminyum ve çelik profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, 8 mm lik temperli cam kullanılarak yapılan  Cam bölme seçenekleri ile geleneksel bölme sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır. Cam bölmeler özellikle Ofis ve dükkan önlerinde inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamktadır.

Müşterilerimizn İsteği Doğrultusunda Özel Nitelikli Cam Bölme Uygulamaları Mevcuttur.

Şeffa Cam Bölme , Opak Lamine Cam Bölme, Kumlu Cam Bölme, Dekoratif Cam Bölme, Yarım Camlı Bölme, Jaluzii Cam Bölme, Cam Oda, Boylı Cam Bölme, Işıklandırmalar,