Cam Bölme Sistemleri

Küreselleşme ile birlikte hızlı bir gelişme ve değişiklik süreci yaşıyoruz.Geleneksel metodlar bundan böyle eskisi kadar rağbet görmüyor.

Dinamikleşen ticari yaşam, çalışma ortamlarının mimari yapısını da, tıpkı dinamizme ayak uydurmaya zorlamaktadır. Bu manada bakılmış olduğunda, işyeri tasarımlarında, kullanım sürecindeki gereksinimler ve mümkün değişiklikler göz önüne alınarak, klasik manada duvar yerine, Cam Bölme Sistemleri kullanması artık lüks olmaktan çok ihtiyaç durumuna gelmiştir.

Demonte olma özelliği ile farklı hacimlerin elde edilmesinde kolaylık kazanan Cam bölme sistemleri, işyeri ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı şekilde cevap verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler. Cam Bölme Sistemleri, büro ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın denetimi, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demonte, düzenli ve temiz çalışma sahası yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Alüminyum ve çelik profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, 8 m. lik temperli cam kullanılarak meydana getirilen Cam bölme seçenekleri ile geleneksel bölme sistemlerine nazaran aşırı daha hafifçe bir çözüm sunarak yapı yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de bina maliyetine ekonomik katkı sağlamakta. Cam bölmeler bilhassa iş yeri ve dükkan önlerinde inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamakta.